8-nädalane kaalulangetuse väljakutse

Paratamatult kaob aasta lõpus siht silme eest – on vaja teha mitu asja korraga, hoolitsemist vajavad lapsed, mees ja lemmikloomad. Samuti oleks tore ka tööl hästi esineda… aga sina? Millal sa küsisid viimati endalt, mida on SINUL vaja? Või kas sa võtad endale piisavalt aega? Kas sa tegeled asjadega, mis teevad sind päriselt õnnelikuks?

Ideaalne aeg alustamiseks on TÄNA!

Liikumine on tervis. Hea tervis on kuld. Me kõik teame, et liikuma peab, ent kui palju me tegelikult panustame aega teadlikule treenimisele? Kui Sa tunned, et see aasta tahaks treenida natuke teadlikumalt, kaotada mõne kilo, parandada liigeste liikuvust ja arendada lihasmassi – või nagu meile meeldib öelda, siis „trimmida probleemseid piirkondi“ – siis oled oodatud liituma minu ONLINE treeningprogrammiga. Sind ootavad:

 • online FB grupp, kus teeme iganädalaselt 2-3 LIVE treeningut. Treeningud on 30-50 minutit pikad ning repertuaaris on jõudu ja vastupidavust arendavad treeningud ning joogast, pilatesest ja venitustehnikast inspireeritud flow treening. Arendame jõudu, ent hoiame naiselikkust.
 • FB grupis olev treeningvideode kogu, mida saad oma treeningnädala koostamisel kasutada. Samuti võimalus järelvaadata antud nädala treeninguid omale sobival ajal!
 • iganädalane infokiri emailile, kus saad:
  • ideid eesolevaks nädalaks;
  • kirjalikult iseseisva treeningkava, mida saad kasutada lisaks videodele (või videode asemel) nii kodus, õues kui jõusaalis;
  • tegevusi/nippe, mida saad edaspidi edukalt oma igapäevaellu rakendada;
 • soovi korral teeme korra nädalas õhtuse videokõne, kus saab lives esitada küsimusi ning arutleda vahetulemuste üle;
 • teadmised mitmekülgsest ja tasakaalusatud toitumisest ning juhised, kuidas seda kaasata oma peremenüü koostamisel;
 • minu tugi ning kaastreenijate grupi toetus kogu väljakutse vältel.

Võta need kaks kuud ja pühendu iseendale, sa oled seda väärt.

Liitu programmiga SIIN

Treeningud sobivad ideaalselt ka teile, kes ei soovi kaalu langetada, ent otsivad võimalust teadlikuks treenimiseks hea seltskonnaga kodustes tingimustes. Seega kui tunned end ära, ootan Sind liituma!

Treeningprogrammi, kestusega 7.02-31.03, tasu on 36 eurot. Võimalus on tasuda ka kahes osas kuupõhiselt või soetada programm endale Stebby keskkonnas.

Kui soovid täiendavat infot väljakutse kohta, siis võta julgelt ühendust ja kirjuta mulle lauri.kristiina@gmail.com