RESTART: 8-nädalane treeningprogramm

Paratamatult kaob aasta edenedes siht silme eest – on vaja teha mitu asja korraga, hoolitsemist vajavad lapsed, mees ja lemmikloomad. Samuti oleks tore ka tööl hästi esineda… aga sina? Millal sa küsisid viimati endalt, mida on SINUL vaja? Või kas sa võtad endale piisavalt aega? Kas sa tegeled asjadega, mis teevad sind päriselt õnnelikuks? Kui vastus on EI, siis aeg teha üks taaskäivitus!

Ideaalne aeg alustamiseks on TÄNA!

Liikumine on tervis. Hea tervis on kuld. Me kõik teame, et liikuma peab, ent kui palju me tegelikult panustame aega teadlikule treenimisele? Kui Sa tunned, et tahaks treenida natuke teadlikumalt, kaotada mõne kilo, parandada liigeste liikuvust ja arendada lihasmassi – või nagu meile meeldib öelda, siis „trimmida probleemseid piirkondi“ – siis oled oodatud liituma minu ONLINE treeningprogrammiga. Sind ootavad:

 • online FB grupp, kus teeme iganädalaselt 2 LIVE treeningut. Treeningud on 25-45 minutit pikad ning repertuaaris on jõudu ja vastupidavust arendavad treeningud ning joogast, pilatesest ja venitustehnikast inspireeritud flow treening. Arendame jõudu, ent hoiame naiselikkust.
 • FB grupis olev treeningvideode kogu, mida saad oma treeningnädala koostamisel kasutada. Samuti võimalus järele vaadata antud nädala treeninguid omale sobival ajal!
 • FB grupis tehtud postitused/vestlused:
  • treeningkava eesolevaks nädalaks toetamaks sinu eesmärke;
  • kaalulangetajatele oma postitus, kus jagada muresid ja rõõme;
  • tegevusi/nippe, mida saad edaspidi edukalt oma igapäevaellu rakendada;
 • värsketele emmedele sobivad treeningud (möödas vähemalt 2 kuud) ning soovi korral (kui on vähemalt 3 huvilist) lühivideod beebide võimlemisest;
 • teadmised mitmekülgsest ja tasakaalusatud toitumisest ning juhised, kuidas seda kaasata oma peremenüü koostamisel;
 • minu tugi ning kaastreenijate grupi toetus kogu programmi vältel.

Võta need kaks kuud ja pühendu iseendale, sa oled seda väärt.

Liitu programmiga SIIN

Treeningud sobivad ideaalselt ka teile, kes ei soovi kaalu langetada, ent otsivad võimalust teadlikuks treenimiseks hea seltskonnaga kodustes tingimustes. Seega kui tunned end ära, ootan Sind liituma!

Treeningprogrammi, kestusega 9.10-3.12, tasu on 40 eurot. Võimalus on tasuda ka kahes osas kuupõhiselt või soetada programm endale Stebby keskkonnas.

Kui soovid täiendavat infot väljakutse kohta, siis võta julgelt ühendust ja kirjuta mulle lauri.kristiina@gmail.com


Seniste treenijate tagasiside

Marlen:

Mulle meeldis, et pikka sissejuhatust polnud ja sai kohe trenniga alustada. Mul on varasem kogemus teiste LIVE trennidega ja sinu trennid on ikka väga teine tase (kõrgem). Sa oled hästi ettevalmistunud, lühikese jutuga ja motiveeriv. Meeldisid ka lühikesed trennid, 30 min sai ok koormuse ja ei teki põhjuseid, et miks ma ei saanud trenni teha.

Helene:

Grupis on motiveeriv treener, kes läbi ühepoolse kaameraside tajub ära, kui vaim ei suuda keha piisavalt tagant tõugata. Samuti ka toetav keskkond on väga julgustav.

Evelyn:

Motiveerid meid liigutama ja alati ootan uusi live trenne. Üksi ei viitsi nii palju ikka pingutada ja kui kellelegi aru andma ei pea, siis on laiskus kiire tekkima… aitäh!